Хто на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Іван Мовчан: «Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління є взірцем для всієї України»
Понеділок, 28 жовтня 2013 08:14
Урочистості з нагоди відзначення 100-річчя від початку трамвайного руху у Вінниці відбулися 25 жовтня у приміщенні театру ім.М.Садовського. З цієї нагоди привітати майже двохтисячний колектив Вінницького трамвайно-тролейбусного управління завітали голова облдержадміністрації Іван Мовчан, Вінницький міський голова Володимир Гройсман та перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.
Кращим працівникам підприємства на чолі з Миколою Форманюком було вручено Почесні грамоти від імені обласної державної адміністрації та обласної Ради. 
У вітальному слові голова обласної державної адміністрації зазначив:
«Перебуваючи кілька днів тому в міському трамвайному депо, я в черговий раз пересвідчився: напрацювання останніх років є підтвердженням того, що колектив живе, розвивається, і процвітатиме надалі. Ми сьогодні разом з вами спостерігаємо, як змінюється підприємство, змінюється його обличчя, і як це впливає на інфраструктурний розвиток міста», – підкреслив Іван Мовчан.
Керівник області повідомив, що Вінниця отримала цілковиту підтримку керівництва держави у реалізації двох транспортних проектів: добудови трамвайної колії по вулиці Келецькій і оновлення трамвайно-тролейбусного парку. Саме це дасть можливість мешканцям та гостям міста почувати себе комфортно. 
Вітаючи присутніх зі славетною датою в історії розвитку транспортної мережі міста, голова обласної державної адміністрації побажав віри, добробуту, Божого благословення і успіхів.
Довідково: 
На сьогодні трамвайне депо Вінницького трамвайно-тролейбусного управління кількісним складом 196 працівників обслуговує 135 трамваїв. Щодня на маршрути виходять 74 трамваї, рух котрих забезпечують 164 водії. Крім того, працюють 37 робітників з безпеки руху та 84 спеціалісти енергогосподарства, котрі обслуговують 132 км контактної мережі.
 

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше