Хто на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Славний ювілей Тепличчини
Понеділок, 28 жовтня 2013 14:09
            28 жовтня 2013 року жителі Теплицького району району відзначили дві урочисті події – 90-річчя створення району та 69 –ту річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників. Першим до слова був запрошений голова районної державної адміністрації Василь Малярчук, який звернувся до присутніх ветеранів з словами подяки:
     « … за те, що навчили любити свою Вітчизну, що показали, як захищати свій рідний дім за те, що завжди стоїте на варті добра і справедливості, вказуєте нам на наші прорахунки, допомагаєте мудрою порадою чи справедливою критикою. Ми завинили вам багато, але я упевнений, що найкращою нагородою для вас буде щастя ваших дітей і онуків». Також голова адміністрації відмітив, що одним із пріоритетних завдань, які ставить перед нами Президент України - це поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни. Він запевнив присутніх ветеранів, що районна влада прикладатиме максимум зусиль для реалізації цих завдань в районі.
     Далі Василь Григорович повідав  присутнім про історію Теплицького краю та відзначив, що головна його окраса – це люди.
     Багатий наш край на таланти, розум і обдарованість. Він дав світові героїв війни, героїв праці, поетів, письменників, професорів, академіків, міністрів, генералів, дослідників, конструкторів, науковців. Тепличчину і її людей знають за працьовитість та славні трудові здобутки в рослинництві і тваринництві, в промисловості та будівництві. За 90 років, відколи Теплик  став районним центром, перебудувалися, оновилися, стали кращими села, заможнішими люди. Це – результат тієї праці, яку вкладали з року в рік люди в рідну землю і вона віддячувала їм за їхні труди.
Користуючись нагодою, Василь Малярчук від щирого серця подякував тепличанам за розуміння та активну громадянську позицію, небайдужість до життя району та вручив подяки й подарунки районної державної адміністрації і районної ради. В ході нагородження на сцену  запрошувалися і учасники Великої Вітчизняної війни, і колишні керівники району, і ветерани освіти, сільського господарства, будівництва, тощо.
     Найщиріші привітання жителям Тепличчини адресував голова районної ради Леонід Габінський. Він, зокрема, відзначив, що традиції людей старшого покоління гідно несуть їхні спадкоємці. І сьогодні в соціально-економічному розвитку район займає високе місце серед регіонів Вінниччини.
     Виступили перед присутніми ветерани праці Валентина Швидка та Микола Копач, які зазначили що відзначення ювілею – це подія, яка наповнює серця гордістю за пройдений шлях, свої здобутки та здобутки своїх земляків. Від усієї душі побажали вони усім подальшого духовного відродження, економічного зростання, культурного піднесення, задля щасливого майбуття нашого району. Зі святом присутніх вітали: народний аматорський вокальний ансамбль «Любисток» (керівник Наталя Бойко) та солістка Вікторія Воєвода.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше