Хто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Питання медичного забезпечення ветеранів та інвалідів війни - пріоритет галузі охорони здоров'я Вінниччини
Вівторок, 29 жовтня 2013 07:07

     Зазначила директор департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Лідія Діденко під час прес-конференції, що відбулась в прес-центрі департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю. Лідія Діденко наголосила на тому, що на Вінниччині приділяється значна увага виконанню завдань Президента України щодо надання якісного медичного обслуговування ветеранів. Всі питання якісного медичного супроводу ветеранів та інвалідів війни перебувають під постійним контролем обласної влади і особисто голови обласної державної адміністрації.

     В ході прес-конференції Лідія Діденко повідомила, що базовим закладом для лікування зазначеної категорії населення є обласний клінічний госпіталь для інвалідів та ветеранів війни на двісті двадцять ліжок та два госпітальні відділення в обласній психоневрологічній лікарні ім. Ющенка та обласному туберкульозному диспансері.
Також в обласних лікувальних закладах розгорнуто 259 ліжок для ветеранів війни, а в міських та районних лікувальних закладах області - 421 ліжко.
     Щорічно стаціонарне лікування отримують більше 60% ветеранів та інвалідів війни. Директор департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації також зазначила, що на покращення матеріально-технічної бази обласного госпіталю щорічно з обласного бюджету виділяється близько 1,5 млн. грн. У 2012 році на забезпечення сучасним медичним обладнанням виділено 460 тис. грн. що на 37% більше, ніж у 2011 році.
     На амбулаторне лікування ветеранів та інвалідів війни у 2012 році виділено 1,1 млн. грн., що на 8% більше ніж у 2011 році. Для зубопротезування зазначеної категорії населення щорічно витрачається до 800 тис. грн., приріст бюджетного фінансування складає більше 1,5%. Для створення найбільш комфортних умов перебування людей похилого віку в звичному для них оточенні широко застосовується практика стаціонарів на дому. Так, за 9 місяців поточного року в стаціонарах на дому проліковано 16467 ветеранів Вінниччини. Стаціонарно оздоровлено в лікувально-профілактичних закладах області 6282 ветерана війни. В денних стаціонарах охоплено лікуванням 8095 ветеранів війни.
     Лідія Діденко також повідомила, що на Вінниччині налагоджено щорічне медичне обстеження та диспансеризацію ветеранів війни із залученням необхідних обласних та районних фахівців. В лікувально-профілактичних закладах області за 9 місяців 2013 р. медичними оглядами з залученням необхідних спеціалістів охоплено 96,1% ветеранів війни. В середньому по області на безплатне амбулаторне лікування за 9 місяців 2013р. витрачено 861 тис. 592 гривень. 

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше