Хто на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Вінницький госпіталь визнано найкращим в Україні санаторно-лікувальним закладом, що обслуговує ветеранів війни та учасників бойових дій
Вівторок, 29 жовтня 2013 07:12

     Повідомила директор департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Лідія Діденко під час прес-конференції, що відбулась в прес-центрі департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

     Лідія Діденко наголосила на тому, що в обласному госпіталі для інвалідів війни впроваджуються сучасні новітні високотехнологічні методи лікування, а саме: лікування катаракти з імплантацією штучного кришталика, операції при глаукомі, лапароскопічна хірургія, ендогерніопластика, ендопротезування кульшового суглобу, артроскопії, видалення камінців з жовчних протоків без операцій та інші. Щорічно впроваджується більше 40 нових методів лікування. За останні роки значно розширене фізіотерапевтичне відділення. За оснащенням та об’ємом фізпроцедур відділення не поступається аналогічним відділенням санаторіїв республіканського рівня.
     «Застосування чисельних бальнеологічних, електросвітлових та масажних процедур, підводного витягування, мануальної та голкорефлексотерапії, соляної камери дає можливість надавати медичну допомогу ветеранам війни на сучасному рівні», – підкреслила Лідія Діденко. Вона наголосила на тому, що забезпечення здоров’я ветеранів війни, збереження довголіття та підтримка їх участі у суспільному житті громади є вимогою Президента України та пріоритетним напрямком діяльності обласної влади.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше