Хто на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Вінниччина посідає перші місця в державі з виробництва молока, чисельності поголів’я ВРХ і валовому збору плодово-ягідних культур
Вівторок, 29 жовтня 2013 07:17
     Повідомив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан під час наради в Кабінетів Міністрів України. Нарада під головуванням Прем’єр-міністра України Миколи Азарова відбулася 28 жовтня. Окрім Вінниччини, перед Урядом звітували Київська область та м.Київ.
     Засідання було присвячене розгляду питань про стан виконання в області завдань і заходів Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки в агропромисловому комплексі. Зокрема, заслуховувалися питання про проведення на Вінниччині осінньо-польових робіт, забезпечення населення овочами, картоплею та фруктами. Окремо голова облдержадміністрації зупинився на ціновій ситуації на продовольчому ринку Вінниччини.
     «Агропромисловий комплекс безумовно був і залишається пріоритетом нашої роботи, адже це основа економіки регіону та зайнятості населення. За обсягами виробництва сільськогосподарської продукції область займає лідируючі позиції. Сьогодні ми можемо констатувати, що за 9 місяців поточного року в області вироблено продукції сільського господарства на 10,4 млрд.гривень – зростання становить 3,1% до минулого року», –відзначив Іван Мовчан у своїй доповіді. 
     Голова облдержадміністрації повідомив, що в поточному році область очікує найвищий валовий збір зернових за всю історію Вінниччини в обсязі 5 млн. тонн.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше