Хто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Вшановуючи пам’ять полеглих
Вівторок, 29 жовтня 2013 09:06
     28 жовтня, у день визволення України від німецько-фашистських загарбників весь український народ низько вклоняється святому подвигу, найбільшій самопожертві й найвищій Перемозі  ветеранів - фронтовиків, партизан, підпільників, працівників тилу, які поклали на вівтар свободи рідної землі саме дорожче – власне здоров’я і життя.
     «Вшановуючи пам’ять про полеглих, ми віддаємо данину минулому. Але сьогодні нашої турботи все більше і більше потребують живі – ті, кого ми називаємо величним словом ветерани. Тому одним із пріоритетних завдань, які ставить перед нами Президент України - це поліпшення соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни. І наша велика місія і святий обов’язок створити для цих людей гідне життя» - зазначив у своєму виступі голова райдержадміністрації Василь Малярчук під час урочистих заходів з нагоди 69-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.
     Пам’ять про загиблих на полях війни цього дня вшанували урочистим покладанням квітів до Вічного вогню на Меморіалі Слави. В урочистостях, які відбулися в селищі, взяли представники органів влади, ветерани Великої Вітчизняної війни, військовослужбовці, учнівська молодь, представники громадськості. Під час традиційної церемонії покладання квітів учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять співвітчизників, загиблих у роки Великої Вітчизняної війни.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше