Хто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Підведені підсумки щорічної 10-ї ювілейної Всеукраїнської виставки – конкурсу дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі"
Вівторок, 29 жовтня 2013 11:19

     Підведені підсумки щорічної 10-ї ювілейної Всеукраїнської виставки – конкурсу дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі", що відбувається під патронатом Президента України Віктора Януковича, а на регіональному рівні - за підтримки голови Вінницької обласної державної адміністрації Івана Мовчана.

     Виставка-конкурс проводиться з метою популяризації загальнодержавного руху за підвищення якості життя в Україні, формування у свідомості дітей – наймолодших споживачів суспільства, уявлення про якісну, безпечну продукцію. 
     У жовтні 2013 року відбулось засідання Головного Конкурсного журі (ГКЖ) 10-ї ювілейної Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі», на якому були визначені переможці виставки-конкурсу 2013 року.
      Серед переможців у номінації «Я пізнаю якісну продукцію», ІІ вікова категорія (9 – 12 років) представниця Вінницької області - Ягольницька Ольга, 10 років, учениця Дитячої школи мистецтв м. Могилів-Подільський з роботою «Руйнівна сила ГМО».
     Переможці загальнодержавного рівня виставки-конкурсу запрошені в м. Київ на церемонію нагородження, яка відбудеться 1 листопада 2013 року в ДП «Український дім» (вул. Хрещатик, 2).
     Ще два учасника від Вінницької області Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» будуть відзначені заохочувальними призами за оригінальну техніку виконання, майстерність та влучне розкриття теми: в номінації "Ми архітектори яксного світу" – Точицька Яна (9 років) з роботою "Продукт смачний, без ГМО. Знак якості йому дамо!", яка навчається у НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гуманітарно-естетичний колегіум № 29 Вінницької міської ради та робота Кобець Максима ( 8 років) "Я – за якісні іграшки", що навчається у Вінницькій дитячій школі мистецтв.

    Для довідки:
   Для участі у конкурсі на регіональному рівні в 2013 році було представлено 186 робіт від 156 юних художників Вінницької області, вихованців дитячих садочків та учнів загальноосвітніх шкіл м.Вінниці, Вінницької дитячої школи мистецтв, а також дитячої школи мистецтв м. Могилів-Подільськ.
    Експозиція дитячих малюнків учасників виставки-конкурсу від Вінницької області розміщена в актовій залі ДП "Вінницястандартметрологія".
    У 2013 році на загальнодержавному рівні представлено 239 конкурсних робіт, з яких сформована виставкова експозиція в м. Київ, на ній - 9 робіт наших вінничан.
 

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше