Хто на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Нарада з посадовцями.
Вівторок, 29 жовтня 2013 14:41
     Минулого тижня на нараді з посадовими особами місцевого самоврядування було обговорено проект Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року (далі Стратегія). Розробка Стратегії була ініційована Вінницькою обласною державною адміністрацією та Вінницькою обласною радою на виконання Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». 
     Крім того, на нараді було обговорено окремі проекти нормативних актів: Концепцію модернізації системи організаційно-правового забезпечення місцевої демократії в Україні; Типове положення «Про громадські слухання в місті (селі, селищі); Типове положення «Про місцеві ініціативи в місті (селі, селищі)»; Положення про звітування міського голови, виконавчих органів, постійних комісій та депутатів міської ради.
     Також до відома очільників територіальних громад була доведена інформація головного державного інспектора праці О.Чорного про результати проведених перевірок на території нашого району за 9 місяців поточного року. Зокрема, головним ДІП було здійснено перевірку 42 суб’єктів господарювання та внесено 42 приписи по усуненню виявлених порушень трудового законодавства, оформлено та передано до суду 29 протоколів про адміністративні правопорушення.
 
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше