Хто на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
“Роботодавець – найважливіший партнер у реалізації державної політики зайнятості”
Середа, 30 жовтня 2013 09:27
     29 жовтня 2013 року з ініціативи Теплицького районного центру зайнятості відбувся семінар-нарада на тему: “Роботодавець – найважливіший партнер у реалізації державної політики зайнятості”. Ознайомлення з новими підходами щодо прийняття на роботу та звільнення, порядок оплати праці та можливості працевлаштування осіб квотної категорії – мета семінару.
     Участь у заході взяли: перший заступник голови райдержадміністрації  Анатолій Ніколайчук, начальник відділу праці УПСЗН райдержадміністрації  Лариса Головатюк, головний державний інспектор праці ТДІзПП у Вінницькій області Олександр Чорний, роботодавці, спеціалісти центру зайнятості.
     Директор районного центру зайнятості Василь Мальона, проінформував присутніх про підсумки роботи служби зайнятості за січень – вересень 2013 року, стан та формування ринку праці в районі, проблеми зайнятості і шляхи їх розв’язання. Зазначив важливість залучення незайнятого населення до участі в роботах тимчасового характеру, що проводяться за рахунок коштів підприємств, навів приклади плідної співпраці з підприємствами району. Статус служби зайнятості значно підвищується. Служба зайнятості нині не просто надає соціальні послуги в межах законодавства, а відповідає в цілому за реалізацію державної політики у сфері зайнятості – підкреслив директор РЦЗ.
     Перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Ніколайчук відзначив внесок центру зай­нятості, Фонду загальнообов'язкового держав­ного соціального страхування України на випа­док безробіття в соціально-економічний розвиток району, реалізацію держав­ної політики зайнятості, у вирішення конкретних проблем роботодавців. Закликав до подальшої спільної діяльності влади,  центру зайнятос­ті і роботодавців у сприянні зайнятості населення, посиленні соціального захисту неконкуренто­спроможних верств.
      Учасників ознайомили із змінами в нормативно-правовій базі щодо забезпе­чення прав громадян у сферах праці та зайня­тості. На запитання роботодавців відповідали: начальник відділу праці Лариса Головатюк та головний державний інспектор праці Олександр Чорний.
     Врахувавши пропозиції і побажання роботодавців, обговорили шляхи подальшого вдосконалення спів­праці з роботодавцями, виконання заходів, спрямованих на розв'язання найбільш гострих і складних проблем кадрового забезпечення під­приємств, організацій, установ.
 
 
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше