Хто на сайті

На даний момент 39 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Влада області дослухається до фахової думки громадськості
Четвер, 31 жовтня 2013 06:15
     Наголосив заступник голови облдержадміністрації Роман Аксельрод під час зустрічі членів Громадської ради при облдержадміністрації та обласній Раді з керівниками структурних підрозділів житлово-комунального блоку, яка відбулась 29 жовтня у приміщенні облдержадміністрації.
     В ході заходу з представниками влади обговорено низку актуальних питань, розроблених комітетом з питань житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, цивільного захисту та наслідків ліквідації Чорнобильної катастрофи, містобудування та архітектури Громадської ради. Зокрема, можливості місцевого об’єднання співвласників багатоквартирного будинку укладати угоди з будь-яким підприємством із обслуговування житлового фонду, в тому числі з КП «Вінницяоблводоканал», ремонт доріг, відпрацювання руху автобусних маршрутів у населених пунктах районів та містах області.
     Присутніми на зустрічі членами Громадської ради обговорювалось проблемне питання закриття Джуринського отрутомогильника. 
     «Для вивезення отрутохімікатів із села Джурин Шаргородського району із Держбюджету виділено 35 мільйонів гривень. Щоб повністю завершити роботи із перезавантаження небезпечних хімічних речовин необхідно ще приблизно 50 мільйонів.
     Прийнято рішення, що при відсутності коштів не відкривати ті могильники, на які їх не вистачає» - повідомив Роман Аксельрод.
     «На перезавантаження хімічних речовин із Джуринського отрутомогильника знадобилося більше коштів, аніж передбачалося, продовжив заступник голови облдержадміністрації, - це пов’язане з тим, що відсутні необхідні документи по його створенню, є лише неофіційні записи. Також у могильнику виявилося більше хімікатів, ніж записано в документації. Потребує вивезення грунт, який встиг перемішатися разом із небезпечними речовинами. Заступник голови облдержадміністрації запевнив , що на сьогодні загрози немає ніякої».
     «Зараз проводяться роботи з підготовки до вивезення рідких відходів. У найближчі місяці заплановано повністю очистити отрутомогильник від небезпечного вмісту. Згодом територію планують рекультивувати та посадити ліс», – прокоментував ситуацію начальник управління цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко.
     По завершенню зустрічі голова Громадської ради Пилип Прудиус висловив вдячність за вичерпні відповіді Романа Аксельрода та керівників структурних підрозділів житлово-комунального блоку на обговорювані питання. Він зазначив, що даний формат роботи з органами виконавчої влади є ефективним та перспективним, адже сприяє не лише результативному обговоренню актуальних і важливих питань суспільного життя Вінниччини, але й налагодженню співпраці з органами виконавчої влади та розбудови громадянського суспільства на Вінниччині і виконання відповідної обласної програми.
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше