Хто на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
За валовими показниками збору зерна Вінниччина цього року буде серед лідерів у державі
Четвер, 31 жовтня 2013 06:25
    Таке переконання висловив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, інспектуючи 30 жовтня хід осінньо-польових робіт на території Калинівського району. Як триває збір цукрових буряків та на яку урожайність кукурудзи розраховують аграрії Калинівщини, керівник області з’ясовував на прикладі ПОСП «Нападівське».
     Очільник регіону оглянув сільськогосподарські угіддя підприємства у селі Мончинці, ознайомився з основними напрямками діяльності агроформування та технологіями вирощування цукрового буряка, а також обговорив з аграріями проблемні для цьогорічної жнивної кампанії питання.
     «Площі по вирощуванню цукрового буряка у господарстві «Нападівське» - це те еталонне поле, яке має бути на території Вінницької області. Де навіть за досить великих затрат, при вмілому господарюванні можна отримувати значну додану вартість і тим самим захищати себе від певних ризиків», - зазначив Іван Мовчан.
Найбільшою проблемою сьогодні для аграріїв регіону керівник Вінниччини назвав несприятливі тенденції на зовнішньому та внутрішньому ринках, коли в період пікового продажу ціни на вирощену продукцію досить низькі. 
     Іван Мовчан також зауважив, що для завершення усіх позицій по цукровому буряку господарникам регіону потрібен ще тиждень часу, і щонайменше 15-20 днів, аби зібрати кукурудзу. 
     А відтак зазначив, що за валовими показниками збору зерна Вінниччина цього року буде серед лідерів у державі. «За кілька днів будемо мати показник на рівні 4 млн. тонн зерна. Кукурудзи ж до збору залишилося 120-130 тисяч гектарів. І це та розрахункова цифра, що дасть нам можливість вийти на 5 млн. тонн валового зернового збору», - наголосив очільник регіону Іван Мовчан.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше