Хто на сайті

На даний момент 41 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
В розвитку агропромислового комплексу області пріоритною визначено тваринницьку галузь
Четвер, 31 жовтня 2013 13:54

        Наголосив заступник голови облдержадміністрації Валентин Поліщук в ході Всеукраїнської селекторної наради з питань розвитку тваринництва. На нараді було розглянуто стан виконання в усіх регіонах України прогнозованих показників розвитку тваринництва в 2013 році. Заступник голови облдержадміністрації запевнив, що прогнозовані показники розвитку тваринництва на Вінниччині у 2013 році будуть виконані. 

        Валентин Поліщук зазначив, що з цією метою в області видано низку доручень голови обласної державної адміністрації. Зокрема, сільгосппідприємствам кожного району за поточний рік поставлено завдання наростити не менше як на 200 голів поголів’я корів та забезпечити в кожному районі реконструкцію молочно-товарних ферм. Розроблені конкретні заходи та проводиться постійний моніторинг по їх виконанню. 
        В результаті зазначених дій обласної влади, тваринницька галузь на Вінниччині динамічно розвивається, – підкреслив заступник голови обласної державної адміністрації. Так, за 9 місяців 2013 року, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, нарощено обсяги виробництва тваринницької продукції на 41,1 %.Збільшено обсяги виробництва молока на 9,5 тис. тонн (вироблено 667,7 тис. тонн) м’яса (реалізація) – на 100,9 тис. тонн, або в 2,3 рази (вироблено 177,2 тис. тонн). До початку року нарощено поголів’я ВРХ на 26,3 тис. голів (нараховується 369,7 тис. голів) в т.ч.: корів – на 3,2 тис. голів (нараховується 176,2 тис. голів). Зросла продуктивність худоби та птиці.
        Валентин Поліщук також наголосив, що в тваринницькій галузі Вінниччини реалізується низка інвестиційних проектів. Так, згідно Державної Програми активізації економіки з початку року введено в експлуатацію першу чергу молочного комплексу на підприємстві „Нападівське” Калинівського району на 330 гол./місць (вкладено 17 млн. грн.) та завершено реконструкцію п’яти молочно-товарних ферм загальною потужністю 1150 гол./місць (Вінницький район – на 250 гол./місць, Немирівський район – на 100 гол./місць та Тростянецький район – на 300 гол./місць, Оратівський район – на 300 гол./місць, Піщанський район –на 200 гол./місць). 
         Як повідомив заступник голови облдержадміністрації, до кінця поточного року буде завершена реконструкція ще 6 ферм. Також з початку року завершено реконструкцію 2 свинокомплексів на 5,1 тис. гол./місць. Триває будівництво потужної птахофабрики „Вінницький бройлер”, яке здійснює ПрАТ „Зернопродукт МХП”. В 2013 році розпочала роботу 1 черга виробництва м’яса бройлерів потужністю 100 тис. тонн.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше