Хто на сайті

На даний момент 46 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Тим, хто творить добро та проявляє милосердя.
П'ятниця, 01 листопада 2013 12:31
     Напередодні професійного свята працівників соціальної сфери, яке традиційно відмічається в Україні в першу неділю листопада, в районному Будинку культури  відбулося урочисте привітання працівників соціальної сфери Теплицького району.
     В урочистостях взяли участь представники установ та організацій, які опікуються проблемами та потребами пенсіонерів, ветеранів, дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей, безробітних, людей з особливими потребами.
     З наступаючим святом учасників зібрання привітав заступник голови райдержадміністрації Олег Олійник, який зокрема зазначив: “Питання соціального захисту людей завжди були пріоритетними у діяльності влади. І наше спільне завдання докласти максимум зусиль, щоб ситуація в цій сфері постійно покращувалася. Таку ж ціль переслідують і завдання, які ставить перед нами Глава держави. І особливу увагу він акцентує на покращенні соціального та медичного захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни. Адже це наш обов’язок і свідчення поваги до тих, хто боронив нашу землю і здобув мирне небо для своїх нащадків.
      Звертаючись до присутніх у залі, голова районної ради Леонід Габінський подякував небайдужим людям, які не за службовими обов'язками, а за велінням серця щоденною нелегкою працею допомагають тим, хто опинився в непростій життєвій ситуації та побажав їм здоров'я, злагоди в сім'ях та благополуччя.
     Кращі працівники соціальної сфери району за особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики соціального захисту населення, багаторічну самовіддану працю, високу професійну майстерність отримали почесні грамоти та цінні подарунки від районної державної адміністрації та районної ради.
Під час урочистостей були нагороджені:
Стойко Світлана Петрівна – головний спеціаліст з кадрових питань управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації;
Міркун Віра Віталіївна – секретар – архіваріус управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації;
Назаркевич Оксана Петрівна – фахівець із соціальної роботи Теплицького районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді;
Воловодівський Сергій Олексійович – начальник відділу взаємодії з роботодавцями районного центру зайнятості;
Бряшко Тамара Йосипівна – головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг районного центру зайнятості;
Мазуренко Ірина Олександрівна – заступник начальника управління Пенсійного фонду України у Теплицькому районі;
Ільченко Світлана Олександрівна – начальник відділу з виплати пенсій Пенсійного фонду України у Теплицькому районі;
Кравець Людмила Іванівна – соціальний робітник територіального центру соціального обслуговування Теплицького району;
Мільченко Валентина Володимирівна – соціальний робітник територіального центру соціального обслуговування Теплицького району;
Москалюк Світлана Іванівна - соціальний робітник територіального центру соціального обслуговування Теплицького району;
Павленко Олена Остапівна - соціальний робітник територіального центру соціального обслуговування Теплицького району;
Швець Галина Дмитрівна - соціальний робітник територіального центру соціального обслуговування Теплицького району.
На адресу працівників соціальної сфери прозвучало багато слів вдячності, а працівники культури підготували для них святковий концерт.
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше