Хто на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Вінничанам спростять отримання допомоги при народженні дитини
Понеділок, 04 листопада 2013 06:17
     Президент України Віктор Янукович підписав Закон № 644-VII “Про внесення змін до деяких законів України щодо скорочення кількості документів для отримання державної допомоги при народженні дитини”. Про це повідомили у прес-службі Президента.
     Нагадаємо, 10 жовтня Верховна Рада України ухвалила Закон “Про внесення доповнень до Закону України „Про державну допомогу сім’ям з дітьми“ щодо скорочення кількості документів для отримання державної допомоги при народженні дитини” з урахуванням пропозицій Президента України.
     Народні депутати підтримали пропозицію Президента України змінити назву закону, виклавши його в такій редакції: “Про внесення змін до деяких законів України щодо скорочення кількості документів для отримання державної допомоги при народженні дитини”.
      Було також підтримано пропозицію Глави держави, відповідно до якої орган праці та соціального захисту населення за місцем проживання одного з батьків (опікуна), з яким постійно проживає дитина, або за місцем народження дитини після звернення одного з батьків (опікуна) за призначенням допомоги при народженні дитини направляє центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері реєстрації фізичних осіб, дані для реєстрації місця проживання дитини, що зазначила особа, яка звертається за допомогою.
     Підтримано також пропозицію, відповідно до якої законом встановлюється, що реєстрація місця проживання новонародженої дитини здійснюється також на підставі направлених органами соціального захисту населення даних, що зазначив законний представник, з яким постійно проживає дитина, у заяві про призначення допомоги при народженні дитини.
      Відповідний законопроект було зареєстровано за № 2313 18 лютого поточного року.
Джерело: www.unn.com.ua
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше