Хто на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Голова облдержадміністрації Іван Мовчан провів виїзне засідання з групою радників
Понеділок, 04 листопада 2013 06:57
      1 листопада очільник Вінниччини Іван Мовчан на прикладі територіальних громад Калинівського району продемонстрував своїм радникам, як у рамках нового управлінського формату на території області реалізуються соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича.
      Так, завдяки злагодженій роботі та відповідальній позиції як місцевої влади, так і представників бізнесових структур та сільських мешканців, за досить нетривалий період медичні, освітні та культурні послуги у селах Хомутинці та Комунарівка набули якісно нового рівня.
      Радники регіонального очільника мали можливість особисто переконатись у цьому, оглянувши оновлені об’єкти соціальної інфраструктури. Схвальні відгуки засвідчили – вектор руху обласною владою обраний правильно.
      «Ми не займаємося вибірково відкриттям того чи іншого об’єкта. А відпрацьовуємо таку систему управління в регіоні, яка б забезпечила належну якість життя мешканців територіальних громад області, могла змінити обличчя цих територій. І, безумовно, радники мають бачити цей процес та, за необхідності, вносити свої корективи, аби ми чітко усвідомлювали, на що маємо спрямовувати свої зусилля завтра, наступного місяця, в наступні роки», - підкреслив голова облдержадміністрації Іван Мовчан.
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше