Хто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Чергова нарада
Понеділок, 04 листопада 2013 12:49
     Із розгляду стану реалізації в районі доручень Президента України розпочав чергову нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, начальниками окремих установ та служб району голова райдержадміністрації Василь Малярчук.
     В рамках реалізації соціальної ініціативи Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин, Василь Григорович зазначив: «Задовольняючи освітні потреби національних меншин, наша держава забезпечує доступність, безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах; надання державних стипендій і пільг учням і студентам. При цьому особи, які належать до національних меншин, мають рівний із етнічною більшістю доступ до освіти всіх рівнів». Продовжуючи тему, перед присутніми виступив начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Віктор Прокопенко, який інформував, що у сфері міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин,  відділ культури проводить різноманітні заходи, спрямовані на задоволення культурних, мовних, освітніх та інформаційних потреб національних меншин району». 
    Крім того, на нараді була заслухана інформація керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, начальників окремих установ та служб району щодо запланованих заходів на поточний тиждень та про виконання планів роботи за минулий тиждень.
     Про наповнення районного бюджету доповіла присутнім начальник фінансового управління Ольга Руденко. За її інформацією, десятимісячний план наповнення бюджету району виконали 23 сільських ради, 7 із них уже завершили виконання річного плану.
     Головний лікар комунального закладу «Теплицька ЦРЛ» Іван Красиленко повідомив присутніх про відкриття в лікарні відділення стаціонарного денного лікування на 20 ліжок.
     Про проведення профілактичних рейдів в населених пунктах району службою у справах дітей райдержадміністрації поінформувала її начальник Олена Гижко.
     Про досягнення спортсменів Теплицького району на змаганнях обласного та міжнародного рівня розповів начальник відділу з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації Микола Семенюк.
     232 жителя нашого району мають статус безробітних, констатував директор районного центру зайнятості Василь Мальона та добавив, що очікується поповнення цих лав більше ніж на одну тисячу чоловік. Таке збільшення зумовлене закінченням в районі сільськогосподарського сезону.
     В черговий раз про упорядкування сміттєзвалищ, їх паспортизацію та оформлення погоджень на них говорив на нараді начальник відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Андрій Коновалюк.
     На території Теплицького району уже функціонує 40 пунктів по заготівлі молока від господарств населення, на днях відкрито пункт у с.Пологи. Всі молокопункти забезпечені холодильними установками та лабораторним обладнанням. Про це надав інформацію присутнім начальник управління ветеринарної медицини Ігор Глухов.
 
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше