Хто на сайті

На даний момент 37 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Впровадження нових методологій допоможе зменшити дитячу та материнську смертність
Вівторок, 05 листопада 2013 06:50
     З 1 по 4 листопада 2013 року на Вінниччині відбувся тренінг з впровадження нових методологій розбору критичних випадків важкої материнської захворюваності. Впровадження в області відбувається за підтримки ВООЗ, Фонду народонаселення ООН та Україно-швейцарської Програми «Здоров’я матері та дитини» Тренінг проводиться на базі обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова для персоналу відділень, в яких надається допомога вагітним жінкам та породіллям. 
     Провели тренінг експерти ВООЗ Канат Сухімбердієв та лікар акушер-гінеколог перинатального центру м. Києва Євгенія Ковтун. Протягом двох днів роботи учасники тренінгу ознайомились із запропонованою методологією, а також, за допомогою експертів, спробували використати її на практиці.
     Керівництво Департаменту охорони здоров'я та курортів Вінницької облдержадміністрації та обласної клінічної лікарні ім.. М.І.Пирогова висловило високу зацікавленість у реалізації даної методології на базі закладу та пообіцяло надавати необхідну підтримку у цьому напрямку.
     Методологія з розбору критичних випадків важкої материнської захворюваності передбачає конфіденційне обговорення та аналіз критичних випадків у акушерстві, спрямоване на виявлення та усунення проблеми чи недоліків та покращення якості допомоги породіллям. Це налагодить командну роботу у закладі, підсилить роль середнього медичного персоналу, сприятиме впровадженню протоколів та стандартів, покращить організацію роботи та рівень кваліфікації медичного персоналу. Мета використання методології - зменшення кількості як критичних станів, так і перинатальної та материнської смертності.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше