Хто на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
На Вінниччині зібрано 4 млн тонн зернових
Вівторок, 05 листопада 2013 06:54
     Сільськогосподарські підприємства Вінницької області зібрали 4,044 млн тонн зернових нового врожаю. Про це повідомив директор департаменту агропромислового розвитку Вінницької ОДА Микола Неїлик в ході щотижневої наради голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана.
     “На Вінниччині наближається до завершення збір пізніх зернових, вже маємо більше 4 млн тонн зернових врожаю 2013 року. Це найвищий показник у державі. Зернові зібрано на 86% площ посівів. Залишок площ при цьогорічній врожайності дає підстави сподіватися на п’ятимільйонний врожай”, – зазначив  Микола Неїлик.
     За словами директора департаменту агропромислового розвитку ОДА, на Вінниччині зернові та зернобобові зібрано на 755.3 тис га з існуючих 878,9 тис га, що становить 86%. Намолочено 4,044 тис тонн збіжжя при середній врожайності 53,5 ц/га, що на 10,9 ц/га більше, аніж минулого року.
     Аграріям області залишилося зібрати кукурудзу на зерно на площі 123,3 тис га. Враховуючи середню врожайність на рівні 80 ц/га, сільгоспвиробники Вінниччини сподіваються зібрати ще 1 млн тонн зерна.
 

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше