Хто на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
На Вінниччині триває ІІ акція по збору коштів на придбання апарату штучної вентиляції легень для новонароджених
Вівторок, 05 листопада 2013 06:56
     Про збір коштів на придбання апарату для недоношених немовлят розповіли під час прес-конференції, яка відбулася 4 листопада в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.
      Розпочинаючи захід, голова правління Благодійного фонду «За своїх» Євген Власюк зазначив, що учасники та волонтери акції наразі активно долучаються до збору коштів на купівлю апарату для проведення штучної вентиляції легенів. Цей апарат призначений лише для новонароджених, маса тіла яких становить від 300 грамів до 3 кілограмів. Вартість апарату та необхідного обладнання становить 250 тис. грн.
      В свою чергу завідувач відділення інтенсивної терапії недоношених та хворих немовлят Вінницької міської лікарні «Центр матері та дитини» Наталія Шовкопляс розповіла, що таке відділення функціонує вже п’ять років. За її словами, недоношеним діткам зазвичай необхідні дві умови: створення відповідних кліматичних умов та вентиляційна підтримка. І чим швидше немовля отримає необхідні умови, тим більше шансів на виживання та подальше життя без фізичних вад. Апарат, на який усім миром збирає кошти Вінниччина, вважається одним із найкращих у світі, підкреслила Наталія Шовкопляс. 

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше