Хто на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
«Багатонаціональність культури Тепличчини»
Вівторок, 05 листопада 2013 12:27
      Під такою назвою в Теплицькій ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів 5 листопада 2013 року відбувся урок-мозаїка, в якому взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Малярчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Щербатюк, вчительський та учнівський колективи школи.
     Захід супроводжувався слайдами, а також до уваги учасників дійства була представлена виставка творчих робіт росіянина за національністю, жителя Теплика, скульптора, іконописця, різбляра Плотнікова Миколи Івановича.
     З великою цікавістю присутні слухали інформацію вчителя історії Анатолія Кучерявого. З його виступу учасники заходу дізналися, що на даний час в Україні проживають представники 130 національних меншин, а Вінниччина представлена більш як 100 національностями. Цікавим був і той історичний факт, що у 1873 році із 5062 жителів містечка Теплик - 2380 громадян були за національністю євреї.
     Заступник директора школи з виховної роботи Наталя Твердохліб розповіла про творчість нашої землячки, української письменниці із польським корінням Галини Журби. Зачитала вона уривки твору відомого єврейського письменника Шолом Алейхема, де він згадує про Тепличчину.
     До уваги глядачів народний аматорський вокальний ансамбль «Любисток» (керівник Наталя Бойко) представив польську народну пісню на мові оригіналу.
     На завершення заходу перед учасниками виступив голова районної державної адміністрації Василь Малярчук, який відмітив, що було надзвичайно приємно побувати на такому уроці та дізнатися ще більше про Тепличчину. Зокрема Василь Григорович зазначив: «Сьогодні важливим  моментом  державної етнополітики у регіонах є реалізація завдань Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння. А проведення таких заходів у школах дуже важливе, адже їх мета – заохотити молодь до вивчення культури різних народів, підвищення освітнього рівня. Такі уроки виховують толерантність у молодого покоління до представників національних меншин, які проживають на території  нашого району, області та України в цілому».
 
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше