Хто на сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Президент: Підписання Угоди про асоціацію з ЄС сприятиме інвестиційній привабливості вітчизняного енергосектору
Середа, 06 листопада 2013 06:31
     Україна сподівається на зростання інвестиційної привабливості в енергетичному секторі завдяки підписанню Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.Про це заявив Президент України Віктор Янукович на пленарному засіданні Ради вітчизняних та іноземних інвесторів на тему «Інвестиції у розвиток економіки та соціальної сфери в умовах дії зони вільної торгівлі з Європейським Союзом».
     «Очікуємо, що після підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом підвищиться інвестиційна привабливість енергосектору України», - сказав Віктор Янукович.
     За його словами, в Україні працюють над покращенням умов для реалізації енергетичних проектів.
На переконання Глави держави, приведення українського правового поля у відповідність до Третього енергопакету Євросоюзу дозволить підвищити конкурентоздатність, прозорість, інвестиційну привабливість української енергетики.
     «Вже сьогодні Україна успішно співпрацює зі світовими компаніями у сфері видобутку вуглеводнів», - підкреслив Президент, додавши, що це не тільки сприяє впровадженню передових технологій та досвіду, а й посилює енергетичну безпеку нашої держави.
     Як зазначив Віктор Янукович, за рахунок іноземних інвестицій Україна збільшує видобуток власних енергетичних ресурсів, посилює власну енергетичну незалежність.
     «Реалізація масштабних проектів з корпораціями «Шелл» та «Шеврон» (до речі, угоду з останньою буде підписано якраз сьогодні) дозволить Україні до 2020 року вийти на повне забезпечення себе газом, а за оптимістичним сценарієм - і експортувати енергоресурси», - наголосив Глава держави.
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше