Хто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
У січні – жовтні 2013 року Держфінінспекція у Вінницькій області забезпечила відшкодування втрат на 85,4 млн. грн.
П'ятниця, 08 листопада 2013 06:13
     Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області протягом січня – жовтня 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму більш як 85,4 млн. грн. За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 245 управлінських рішень.
      За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 63 досудові розслідування. Задля максимального відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів до суду пред’явлено 51 позов на загальну суму майже 15 млн. грн.
     За вчинені фінансові порушення 545 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 217 – до дисциплінарної та матеріальної.
     Окрім того, з метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 5 млн. грн.

Для довідки:
В Державній фінансовій інспекції у Вінницькій області щодня, крім вихідних та святкових днів, з 09.00 до 18.00, а в п’ятницю з 09.00 до 16.45 функціонує «телефон довіри». Зателефонувавши за номером (432) 66-28-96 кожен громадянин може повідомити про факти незаконного використання посадовими особами підприємств, установ, організацій бюджетних коштів.
Окрім того, в інспекції за номером (432) 66-13-92 діє пряма «антикорупційна лінія», за якою можна повідомити про випадки зловживання посадовими особами Держфінінспекції у Вінницькій області службовим становищем.
 
Прес-служба Держфінінспекції у Вінницькій області
 

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше