Хто на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
«Безпека – бренд мого життя»
П'ятниця, 08 листопада 2013 06:36
     6 листопада  запам’ятається учням Теплицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 незабутнім масовим дійством «Безпека – бренд мого життя». Діти готувалися до нього заздалегідь: писали твори, малювали малюнки, готували виступи агітбригад про професію рятувальників.

     В цей день у школі було багато гостей, незвичних для навчального процесу: Курінна І.В, капітан служби ЦЗ  управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області, Довгий С.М., майор служби ЦЗ, начальник Теплицького районного сектору УДСНС України. За викликом одинадцятикласниці Наталії до школи прибули пожежний автомобіль з рятувальними бійцями та автомобіль швидкої медичної допомоги.

     На щастя, це було лише тренування, але практичне використання пожежного рукава, вогнегасника, одягання бойового костюма рятувальника, участь у вікторині «Знайди вихід із надзвичайної ситуації» стали пізнавальними, повчальними і надзвичайно цікавими для всіх без винятку учасників дійства.
     За активну участь та перемогу в конкурсах усі діти були нагородженні цінними подарунками та грамотами. Директору Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Чечельницькому Б.О., на базі якої проводилось масове дійство, оголошено подяку від організаторів заходу - УДСНС України у Вінницькій області -  і вручено вогнегасник.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше