Хто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Управління АПР повідомляє:
П'ятниця, 08 листопада 2013 08:32
На виконання доручення заступника голови обласної державної адміністрації Поліщука В.С., управлінням агропромислового розвитку  райдержадміністрації організовано надання допомоги обласній дитячій лікарні у вигляді продуктів харчування (крупа в асортименті, олія, капуста, столовий буряк, морква). 
Активну участь в наданні допомоги прийняли ПСП «Ташлик», СФГ Герасименка В.І., ФГ Іщенка М.В. , ФГ «Володимир»  та власники присадибних ділянок. Продукцію доставлено на харчоблок  обласної  дитячої лікарні 05.11.2013 року.
Спеціалістами управління агропромислового розвитку райдержадміністрації проводиться щотижневий моніторинг стану укладання соціальних угод між сільгосптоваровиробниками і місцевими територіальними громадами та використання коштів, які отримали сільські та селищна ради для вирішення соціально-побутових проблем населених пунктів. Станом на 06.11.2013 року укладено 232 угоди на загальну суму 1759,2 тис.грн., фактично отримано та використано сільськими радами 1814,3 тис.грн. – виконання 103,1%. Кошти в основному використані на ремонт шкіл, дитячих садків, закладів культури, розвиток спортивної бази та благоустрій населених пунктів.
 
 
 
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше