Хто на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Представники національних меншин Тепличчини- активні учасники об’єднання «Дивослово»
Понеділок, 11 листопада 2013 09:05
     У нашому  районі реалізується чимало заходів у рамках виконання завдань Президента України Віктора Януковича щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин України.
     Так, 8 листопада 2013 року в приміщенні Теплицької центральної бібліотеки відбулося засідання літературно–творчого об’єднання «Дивослово». Усі культурно-освітні заходи, які проводяться цим об’єднанням, є надзвичайно важливими у культурно-громадському просторі регіону, адже духовні здобутки кожної етнічної спільноти збагачують українську культуру, закладають основи для міжнаціональної злагоди та взаєморозуміння в суспільстві.
    До складу «Дивослова» входять представники трьох національних меншин –  єврей, казашка та росіянин. Членів об’єднання під час зустрічі вітали: начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Віктор Прокопенко та  директор Теплицької ЦБС Павліна Рибак. Звертаючись до присутніх, Віктор Володимирович зокрема зазначив, що Тепличчина є і бзалишиться краєм міжнаціонального взаєморозуміння та толерантності, де вільно, у злагоді та мирі живуть представники багатьох націй.
    Зворушила присутніх розповідь члена літературно–творчого об’єднання «Дивослово», представника однієї з національних меншин, Миколи Каменського про його нелегкий життєвий шлях. У авторському виконанні присутні слухали вірші Миколи Кузьмича.
      Тепло сприйняли слухачі виступи керівника «Дивослова» Олени Герасименко, гумористки Раїси Гарбуз та піснярки Галини Нарожної.
 
 
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше