Хто на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Іван Мовчан: «Робота в рамках нового управлінського формату, запровадженого в області, показала, що найвищі результати діяльності місцевої влади – там, де районні адміністрації і депутатський корпус працюють як одна команда»
Вівторок, 03 грудня 2013 18:15
Під час щотижневої апаратної наради голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан наголосив, що День місцевого самоврядування, який відзначатиметься 7 грудня, – це свято не лише депутатів місцевих рад, а й усіх, хто причетний до розвитку територіальних громад.

«Місцеві ради, керівники територіальних громад – наші найближчі партнери у щоденній роботі, – вів далі голова ОДА. – Співпраця з органами місцевого самоврядування – це запорука нашого успіху.

Робота в рамках нового управлінського формату, запровадженого в області, показала, що найвищі результати діяльності місцевої влади – там, де районні адміністрації і депутатський корпус працюють як одна команда. Президент України особливого значення надає обговоренню Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. І це завдання не лише для депутатів, а й для нас з вами. Тим більше, що серед представників виконавчої влади є чимало депутатів рад різних рівнів».

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше