Хто на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Соболівка уже з газом
Середа, 04 грудня 2013 08:31
От прийшла черга і в Соболівку грітися за допомогою газу. Це одне з найбільших сіл нашого краю, і останнє у списку газифікації населених пунктів Теплицього району на 2013 рік. Тож у селі з нагоди запалення «блакитного вогника» відбулося справжнє свято, в якому взяли участь депутат обласної ради Руслан Шевчук, представники районної влади, органів місцевого самоврядування, жителі села.З вітальним словом до громади звернувся голова райдержадміністрації Василь Малярчук, який висловив впевненість, що з допомогою природного газу у селі вдасться реалізувати й інші плани, пов’язані з розвитком громади. Він зазначив, що політика нашої держави полягає в тому, аби в кожному селі, селищі, місті створювались комфортні умови для проживання їх жителів. Василь Григорович також подякував усім, хто зробив все можливе для завершення будівельно-монтажних робіт газопроводу.Будівництво газопроводу середнього тиску було розпочато у 2008 році. Загалом загальна протяжність газопроводу склала 81,3 км. Вартість – 7372,7 тис. грн., що дало змогу газифікувати 620 осель. Дякуючи всім за успішну співпрацю, Василь Григорович побажав, щоб блакитний вогник, який  грітиме оселі соболівчан, приніс їм тепло, затишок та добробут.Далі слово взяв Руслан Богданович, який зазначив, що влада постійно опікується проблемами створення найкращих умов життя для сільського населення та отримання різноманітних постуг у галузях освіти, медицини, благоустрою тощо.

Також з вітальними словами перед сельчанами та гостями свята виступили сільський голова Михайло Бичок, голова сільського кооперативу по будівництву газопроводу Юрій Попик та інші.


За вагомий  особистий внесок у будівництво газопроводу та з нагоди його відкриття найактивніші  учасники  отримали спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради.

Кульмінацією  свята стало запалення символічного вогню.
Настоятель церкви отець Герман благословив гарну справу та за українським звичаєм провів освячення довгоочікуваного блага.
Після урочистої частини офіційна делегація була запрошена на «газовий фуршет» до оселі голови ветеранської організації, жительки села  Шевченко Марії Кирилівни. Для гостей господиня оселі приготували смачну яєчню.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше