Хто на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Голова району поспілкувався з жителями Метанівки
Середа, 04 грудня 2013 17:58
У форматі живого діалогу відбулася зустріч голови райдержадміністрації Василя Малярчука з жителями Метанівської територіальної громади.

У ході спілкування Василь Григорович запевнив метанівчан, що вони разом із  посадовими особами райдержадміністрації послідовно і наполегливо здійснюють заходи, спрямовані на організацію забезпечення дієвого і результативного функціонування структурних підрозділів райдержадміністрації, їх тісної співпраці (у межах компетенції) з сільськими радами, іншими суб’єктами діяльності, які зареєстровані на території району, і беруть безпосередню участь в процесах практичного втілення в життя територіальних громад вимог сьогодення.


Очільник району зазначив, що в основу роботи райдержадміністрації покладені завдання, визначені ключовими положеннями Програми економічних реформ на 2010–2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». Головним завданням Програми є забезпечення роботи діючих підприємств у всіх галузях економіки, наповнення бюджетів усіх рівнів, створення сприятливого інвестиційного клімату, стабільне функціонування системи охорони здоров’я, освіти, культури та всіх галузей, які покликані забезпечувати належний рівень життя мешканців району. Виступ голови супроводжувався слайд-презентацією, яка красномовно свідчила про справи, зроблені владою для поліпшення соціальної сфери населених пунктів району.


Натомість жителі Метанівки поставили голові райдержадміністрації ряд запитань, які стосуються благоустрою, ремонту доріг, проведення реформ у медичній, освітній галузі, розвитку територій тощо. На всі запитання сельчани отримали вичерпні відповіді. Василь Малярчук запевнив присутніх, що порушені проблеми взяті ним на особистий контроль та зазначив, що й надалі особлива увага приділятиметься тим питанням, які потребують негайного реагування.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше