Хто на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
На Вінниччині стартувала шоста виставка-ярмарок «Руками створена краса»
Середа, 04 грудня 2013 19:54
В експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати 4 грудня відкрилась шоста виставка-ярмарок авторських робіт людей з обмеженими можливостями «Руками створена краса».

«Цей зал випромінює сьогодні надзвичайну енергетику добра, щирості і бажання творити. Адже тут представлена величезна гама виробів, у які вкладено душу та серце. І ці речі, створені власними руками, мають особливу цінність, - зауважив голова облдержадміністрації Іван Мовчан. – Я зворушений побаченим і дякую усім учасникам заходу, які на території області творять це свято душі».Протягом трьох днів вінничани матимуть змогу відвідати захід та придбати вироби бісероплетіння, в’язання, вишивки, а також вироби з лози та чимало іншого. Більше того, як обіцяють організатори виставки, кожен день ярмарку буде тематичним.На урочисте відкриття вже традиційного для Вінниччини заходу завітали голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, голова обласної Ради Сергій Татусяк та заступник Вінницького міського голови Андрій Рева.

Оглянувши експонати виставки та придбавши кілька виробів на згадку, керівники області та міста звернулися з вітальним словом до організаторів та учасників ярмарку.Очільник регіону побажав авторам представлених на ярмарку виробів здоров’я, наснаги і віри у власне майбутнє. А також висловив подяку організатору виставки, голові ГО «Гармонія» Раїсі Панасюк за активну діяльність організації, що дає шанс людям з обмеженими можливостями максимально долучитися до повноцінного життя.
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше