Хто на сайті

На даний момент 51 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Будуймо європу в своєму домі
Четвер, 05 грудня 2013 08:30
Події, що відбуваються нині в державі, мабуть, не можуть залишити байдужим жодного, хто вболіває за її майбутнє. Сьогодні одних Майдан об'єднав, інших розвів по різні сторони протистояння. Найболючішим є те, що заручником політичних інтриг стала молодь. Молодь, що об'єдналася у своєму прагненні до кращого життя, до його європейських стандартів. Певно, лише час відкриє нам достеменні причини тієї силової розправи над молодими людьми в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року.
Але неприпустимим є те, що пролилася кров, що серед постраждалих – зовсім юні особи, практично діти. Усі ми стоїмо зараз перед нелегким вибором.

Україна, з її величезним споживчим ринком, з її багатющими землями, з потужним трудовим ресурсом, цікава і потрібна всім.

Нас, виключно задля власної вигоди, прагнуть використати і Митний, і Європейський союз. Їх не стосуються як наші внутрішні економічні, соціальні проблеми, так і наслідки для українського народу тих інтеграційних перетворень.
Вони просто хочуть скористатися нами, не пропонуючи взамін нічого, що би працювало на розвиток України як потужної Європейської держави. Тому покладатися маємо виключно на себе, на власний розум, на виваженість і єднання задля майбутнього своїх дітей.

Ми вдячні усім вам, дорогі тепличани, за взаєморозуміння, за вболівання, за ту велику роботу, що ми спільно робимо в районі.

Нам потрібні спокій, злагода і єдність у всіх тих справах, що уже визначили на найближче майбутнє: у себе в домі, в громаді, в районі в цілому. Повірте, жоден із політиків, жоден іноземець не приїде до нас, аби наводити лад у наших селах, в самому райцентрі, у кожного в господі. Це маємо зробити ми самі. Ми маємо прагнути до європейської спільноти не лише у своїх словесних бажаннях, а й у конкретних справах. Лише тоді з нами рахуватиметься Захід, увесь цивілізований світ.

Будуймо Європу тут, у власному домі. Нам потрібно об'єднатися задля збереження спокою, нормального функціонування усієї соціально-економічної інфраструктури району, аби жодна людина не відчула відлуння конфлікту, спровокованого на рівні політичних амбіцій лідерів протистояння.

Ми щиро віримо у нашу єдність та вміння чути один одного. Будьмо разом, нам є до чого прагнути задля кращого майбутнього Тепличчини!

З повагою,

Голова Теплицької районної
державної адміністрації
Василь МАЛЯРЧУК
Голова Теплицької
районної ради
Леонід ГАБІНСЬКИЙ
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше