Хто на сайті

На даний момент 47 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Захарченко заборонив своїм підлеглим застосовувати силу проти участників акцій.
П'ятниця, 06 грудня 2013 06:46
Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко дав вказівку працівникам органів внутрішніх справ утримуватися від застосування сили відносно учасників мирних акцій, а також попередив організаторів цих акцій про спільну відповідальність за безпеку їх учасників.

«Віталій Захарченко заборонив працівникам відомства застосовувати силу відносно учасників мирних зібрань, які зараз проходять у столиці України та інших містах держави», - йдеться в заяві міністра.

У заяві також наголошується, що керівник МВС неодноразово звертався до громадян, які беруть участь у масових заходах, з проханням утримуватися від порушень законодавства.

«Він закликав людей бути толерантними та обережними, не піддаватися на провокації, з повагою ставитися до оточуючих, а також повідомляти про підозрілих осіб до міліції», - підкреслює прес-служба МВС.

Керівник МВС зазначає, що правоохоронцям зараз вже відомо про частину організаторів та координаторів правопорушень, які мали місце в Києві в період з 24 листопада по 1 грудня.

«Частина активних учасників заворушень вже затримана, відкрито ряд кримінальних проваджень. Спектр скоєних зловмисниками посягань коливається від випадків хуліганських дій до захоплення будівель органів влади та заподіяння тілесних ушкоджень правоохоронцям», - нагадали в прес-службі.

У зв'язку з цим Захарченко підкреслив, що «відповідальність за організацію, проведення, а також за наслідки акцій несуть їх організатори»

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше