Хто на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Іван Мовчан: Погіршення погодніх умов не повинне вплинути на забезпечення ефективного функціонування усіх служб життєдіяльності області
Вівторок, 10 грудня 2013 06:06
Голова облдержадміністрації Іван Мовчан висловив стурбованість з приводу ускладнення погодніх умов у найближчі кілька днів. Зокрема, за інформацією Гідрометцентру, 9 -10 грудня в області очікується сильний сніг. Прогнозується налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, хуртовини, снігові замети, пориви вітру близько 15-20 м/с.

У зв'язку з цим, очільник області дав відповідні доручення усім керівникам територій щодо активізації діяльності комунальних та рятувальних служб з метою забезпечення стабільної роботи усіх систем, які функціонують в області. А саме: підтримувати оптимальний температурний режим в закладах освіти, охорони здоров'я і соціальної сфери, забезпечити безперебійне функціонування служби медичної допомоги, організувати постачання в усі населені пункти продуктів першої необхідності.

Під особливим контролем влади – стан доріг. За словами Івана Мовчана, машини, що використовуються для розчищення доріг, повністю забезпечені паливно-мастильними матеріалами, отже з технікою проблем бути не повинно. Тому від дорожників керівництво області на усі погодні примхи чекає своєчасної і результативної реакції. 
«Головне - забезпечити стабільну роботу транспортної інфраструктури, об’єктів і систем, що забезпечують життєдіяльність населення, - наголосив голова обласної державної адміністрації.- Погіршення погодніх умов не повинне вплинути на забезпечення ефективного функціонування усіх служб життєдіяльності області».

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше