Хто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відбулась позачергова сесія районної ради
Середа, 11 грудня 2013 13:48
Сьогодні, 11.12.2013 року, в приміщенні райдержадміністрації і районної ради відбулось пленарне засідання позачергової 28 сесії районної ради 6 скликання за участю 35 депутатів.Необхідність  позапланового засідання обумовлена нагальною потребою вирішення двох питань: про внесення змін до «Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Теплицького району на 2010-2014 роки» та про внесення змін до рішення 19 сесії районної ради 6 скликання від 24.12.2012 року № 277 «Про районний бюджет на 2013 рік».


По першому питанню інформував голова райдержадміністрації Василь Малярчук,  суть його полягала у можливості погашення заборгованості перед Обласним Фондом сприяння інвестиціям та будівництву, яка виникла ще у 2008 році в період будівництва підвідного газопроводу на території нашого району. Вартість заборгованості складає не підйомну для нашого районного бюджету суму – більше 3 мільйонів гривень. Наразі виникла реальна можливість погашення частини цієї суми за рахунок фінансування з облдержадміністрації. Тому районне керівництво зібрало позачергову сесію, щоб легітимно і законно врегулювати дане питання.

Друге питання порядку денного стосувалось переміщення коштів задля забезпечення деяких соціальних виплат (допомога вдовам чорнобильців) та фінансування новорічних свят для дітей. По ньому доповідала начальник фінансового управління Ольга Руденко.

Усі рішення позачергової сесії прийняті одностайним голосуванням в цілому. На загальному зібранні керівництво району і депутатський корпус привітали керівника фермерського господарства з Орлівки Валерія Тригубенка з нагородженням почесною відзнакою Вінницької облради і облдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток Вінниччини.
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше