Хто на сайті

На даний момент 45 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Депутати районної ради виробили спільне рішення про звернення до Гаранта Конституції та окремих державних органів щодо врегулювання суспільно-політичної ситуації в Україні
Середа, 11 грудня 2013 13:56
На пленарному засіданні позачергової 28 сесії районної ради 6 скликання, яка пройшла в приміщенні райдержадміністрації і районної ради 11 грудня 2013 року, окрім двох запланованих питань заступником голови ради Русланом Трамбовецьким було ініційовано пропозицію про обговорення суспільно-політичної ситуації, яка відбувається в нашій країні, і вироблення спільного звернення.

Депутати проголосували за внесення даного питання до порядку денного засідання і активно долучились до його обговорення. У своїх виступах вони висловлювали різні думки і бачення подій, що розгорнулись у столиці нашої держави. Андрій Гончарук: «Це не що інше як спроба силового захоплення влади опозиційними структурами», Анатолій Ковтун: «Ми робимо перші кроки на шляху до створення Європи у своєму домі уже сьогодні: займаємось благоустроєм, будуємо внутрішні вбиральні, створюємо придатні умови на ФАПах, в дитячих садочках, школах», Ольга Самойленко: «Потрібно покарати тих, хто закликає до дестабілізації в Україні», Віталій Магера: «Сьогоднішня молодь сама вибирає своє майбутнє», Тетяна Сокотнюк: «Не можна бити дітей на майдані»…

Не дивлячись на певною мірою різні погляди, усіх об’єднала спільна думка, що за події, які відбулись, повинні відповідати обидві сторони протистояння із забезпеченням верховенства права.

Результатом палкої дискусії стало спільне рішення, за яке проголосувала більшість депутатів районної ради:

Звернутись:
1. До Президента України В.Ф.Януковича - вжити всіх заходів по незастосуванню сили проти мирних зібрань громадян та не допустити введення надзвичайного стану, дати оцінку діям Уряду щодо призупинення євроінтеграційного процесу.
2. До представників всіх політичних сил та громадськості - не допустити проявів радикалізму та застосування протиправних дій.
3. До Генеральної прокуратури України - в максимально стислі терміни провести об’єктивне розслідування силових конфліктів, що відбулись у місті Києві, з метою покарання винних і недопущення повторення подібних ситуацій та щодо адекватного й виваженого підходу при обранні запобіжних заходів при розслідуванні кримінальних справ, пов’язаних з останніми подіями в країні.
4. До правоохоронних органів Теплицького району – забезпечити охорону громадського правопорядку і недопущення силового протистояння під час проведення масових акцій.
5. До органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади Теплицького району – забезпечити спокій та стабільну життєдіяльність територіальних громад.
6. До жителів Тепличчини – зберігати спокій та виваженість, не піддаватись на провокації та не вдаватись до протиправних дій.
7. До Президента України В.Ф.Януковича, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України – продовжити євроінтеграційний курс України та вжити всіх необхідних заходів для забезпечення підписання Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом.
Дане рішення буде оприлюднене у районних комунальних  засобах  масової інформації.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше