Хто на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Іван Мовчан: «Ми відкриті для інвесторів та завжди готові до діалогу з усіма, хто прагне працювати на розвиток Вінницької області»
Понеділок, 16 грудня 2013 06:16
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Держінвестпроект України спільно із Вінницькою облдержадміністрацією підготували Інвестиційний паспорт Вінницької області – інформаційно-презентаційне видання, що дозволить ознайомитись із актуальною інформацією про конкурентні переваги та інвестиційні можливості регіону, підвищити інвестиційну привабливість області, сприятиме прийняттю позитивних рішень щодо інвестування на території Вінниччини. «Інвестиційний паспорт Вінниччини дає можливість якомога ширше розкрити економічний, науковий, освітній, інвестиційний та культурний потенціал нашої області. Сучасні тенденції розвитку держави ставлять перед нами нові цілі та завдання, повязані із забезпеченням економічної та соціальної стабільності. Сьогодні всі наші зусилля спрямовані на створення необхідних умов для забезпечення високих стандартів життя населення, підтримку перетворень, що дозволяють продукції товаровиробників Вінниччини відповідати високим стандартам та бути конкурентноздатною на світових ринках» – наголосив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан. Очільник регіону також висловив переконання, що Інвестиційний паспорт Вінниччини стане ефективним інструментом для налагодження ділових контактів з потенційними інвесторами.
З метою створення сприятливих умов для залучення і ефективного використання вітчизняних та іноземних інвестицій в 2011 році в області було утворено Раду вітчизняних та іноземних інвесторів. 
«Діяльність такої групи дозволяє у найкоротші терміни розглянути можливість реалізації інвестиційних проектів на території області, їх доцільність, визначити соціальний ефект від впровадження таких проектів, надати консультації щодо отримання необхідних дозвільних документів», – так прокоментував очільник регіону важливість та актуальність даного кроку.
Для довідки:
Інвестиційний паспорт регіону містить інформацію про соціально-економічні характеристики регіону, його перспективи, конкурентні переваги, демографію, людські ресурси, соціально-культурну сферу регіону, стратегічні цілі та пріоритети, інвестиційний потенціал, іноземні інвестиції в регіон.
В паспорті зазначено, що пріоритетними галузями для інвестування в регіон є: агропромислове виробництво, харчова промисловість, машинобудування, електроенергетика, хімічна і нафтохімічна промисловість, мікробіологічна промисловість, медицина, туризм. 
Розвитку зазначеним галузям сприятиме реалізація таких Національних проектів, як «Нове життя», «Відкритий світ», «Вчасна допомога», «Енергія природи», «Зелені ринки», «Чисте місто».

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше