Хто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Дотримання гендерної політики у трудових відносинах роботодавців
Вівторок, 17 грудня 2013 06:26

В рамках проведення Тижня служби зайнятості в Теплицькому районному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Забезпечення рівня можливостей для працівників при прийнятті на роботу - позитивний імідж організації та сучасного керівника».

В заході взяли участь начальник управління економіки Теплицької райдержадміністрації Оксана Сторожук, керівники підприємств, організацій, установ району, фізичні особи-підприємці.

Мета: ознайомлення роботодавців із законодавчими умовами можливостей для працівників при прийнятті на роботу  та їх звільненні, , порядком оплати праці, основними принципами державної політики зайнятості населення,відповідальністю за порушення законодавства України щодо забезпечення гендерної політики у трудових відносинах.


Відкрив семінар Сергій Воловодівський - начальник відділу взаємодії з роботодавцями, який проінформував учасників семінару про стан ринку праці району, зокрема наголосив про проблеми зайнятості і шляхи їх розв’язання. Він зупинився на соціальних послугах в межах законодавства щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у прийнятті  суспільно важливих рішень та відповідальність за порушення законодавства. Відзначив роль і місце державної служби зайнятості по взаємодії і тісній співпраці із роботодавцями у реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича ,зокрема в частині створення робочих місць для осіб,які не можуть на рівних конкурувати на ринку праці.

Учасників ознайомили із змінами оплати праці, наголосили про  основні принципи державної політики зайнятості населення.

 

Консультації роботодавцям надали головні спеціалісти відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Килівник та Наталія Цвігун.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше