Хто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Мораль і право, Право і закон – Рушійні сили для життя людини.
Вівторок, 17 грудня 2013 06:27

 

Правова освіта та правове виховання молоді в дусі поваги до закону завжди були пріоритетними державними завданнями. Цей підхід диктує сьогодення. Для того, щоб збагатити і закріпити знання учнів з основ правознавства, сприяти формуванню правової свідомості підлітків, вдосконалювати вміння логічно мислити, висловлювати свою думку, 13 грудня для учнів 9-10 класів Теплицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за ініціативи районного центру зайнятості, була проведена експрес - гра "Подорож країнами Закону, Права і Моралі".

Мандруючи країною “Правознавства”, ведучий Олександр Кожуховський – заступник голови громадської організації «Філософія серця» разом з учнями пригадали основні етапи розвитку української державності, знання Конституції України. Свої розповіді та повідомлення ведучий перемежовував вікторинами, міні-диспутами та правовими ситуаціями, на які учні давали відповіді.

В країні «Мораль» учні, розглядаючи різні ситуації, давали правдиву і етичну оцінку своїм діям і діям інших, вдосконалили вміння логічно мислити, висловлювати свою думку.

Захід пройшов у щирій і відвертій атмосфері. Всі учасники подякували за цікавий , пізнавальний і захоплюючий захід.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше