Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Реалізація у районі завдання Президента України щодо захисту прав дитини

 

Про це йшлося 16 грудня 2013 року на щотижневій нараді під головуванням Василя Малярчука з начальниками управлінь, відділів та служб району. Голова райдержадміністрації наголосив, що доручення Президента України Віктора Януковича щодо поліпшення захисту прав і законних інтересів дітей, спрямоване на вирішення їх найгостріших проблем. І значна увага, звичайно, приділяється питанням соціального захисту дітей-сиріт та дітей,позбавлених батьківського піклування.


Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Гижко повідомила, що службою створено банк даних на дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Станом на 16.12.2013 р. на обліку в службі перебуває  102 дитини, з них: 66 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  36 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. У І кварталі 2013 року в районі було створено прийомну сім’ю, в яку влаштовано 4 дитини, позбавлені батьківського піклування, а у жовтні цього року ще 2 дітей, позбавлених батьківського піклування, довлаштовано у діючу прийомну сім’ю.

Усього в районі функціонує 6 прийомних сімей і 1 дитячий будинок сімейного типу, в яких виховується 18 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також в районі проживає:

-  51 неблагополучна сім’я, в яких виховується 109 дітей;

- 229 багатодітних сімей, в яких виховується 796 дітей;

- 333 неповні сім’ї, в яких виховується 491 дитина.

У районі й надалі проводиться відповідна робота щодо соціального захисту дітей, запобігання дитячій безпритульності і бездоглядності, профілактики правопорушень та розвитку нових форм сімейного виховання.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше