Хто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Коли, здається, жити неспромога, коли, здається, більше сил нема, повір у себе, і твоя тривога розвіється, як марево, сама.
Вівторок, 17 грудня 2013 12:05

Такими життєствердними словами розпочався ХІІ районний фестиваль творчості для дітей з особливими потребами «Повір у себе!». Віра супроводжує усе людське життя, і саме вона допомагає таким дітям виживати в сучасних умовах, боротися за кожну щасливу мить, не падати духом, а сміливо дивитися вперед.

 

Проведення такого фестивалю ініційовано Теплицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з нагоди Міжнародного дня інвалідів, який щорічно святкується 3 грудня, та на виконання завдань і доручень Президента України щодо захисту прав дитини.

Святу передувала виставка творчих робіт його учасників, розташована у фойє районного Будинку культури, де проходив захід. Серед дитячих робіт увагу привертали оригінальні вироби з бісеру та оригамі, малюнки, макраме та м’які іграшки, гравюри. В них – праця, натхнення і фантазія.

Почесним гостем фестивалю став голова райдержадміністрації Василь Малярчук, якому й була надана честь відкриття. Василь Григорович щиро зичив дітям віри у себе, у власні сили та здібності, у завтрашній день; їхнім батькам – терпіння і віри у своїх дітей, в їхню особливість.


На фестиваль творчості завітали діти з батьками з різних населених пунктів нашого району, усього взяло участь  65 осіб з числа дітей та молоді з функціональними обмеженнями. Більшість дітей продемонстрували свої творчі здібності у конкурсній програмі фестивалю, співаючи пісні, граючи на музичних інструментах та декламуючи вірші. Деякі з цих особливих учасників сміливо виходили на сцену самостійно, почуваючи себе справжніми артистами, декого супроводжували батьки, але усіх без винятку глядачі приймали тепло, з терпінням, великою повагою і увагою, щиро і палко аплодуючи і підтримуючи їх. Виступи учасників заходу чередувались з виступами гостей фестивалю - юними артистами танцювальних та вокальних дитячих колективів «Фантазія» і «Світанок».


До проведення свята активно долучились працівники управлінь та відділів райдержадміністрації, державних установ та організацій Теплика, приватні підприємці. Вони придбали для менших дітей цікаві іграшкові подарунки (м’які іграшки, ляльки), для старших - побутові  подарунки (годинники, електрочайники тощо).

Не міліють душі наших співгромадян, знаходять у наших серцях відгук чужий біль і страждання.

 

Коли здається, що земля і небо
Супроти тебе стали на диби,
Повір у себе, знай, що жити треба
Бо ви своєї долі — не раби!
Повір у себе, ти багато можеш,
Не опускай безсилої руки.
І сам собі найкраще допоможеш –
Лиш тільки спробуй сам себе знайти…
Повір у себе, ці слова, як гасло,
їх кожен день у пам 'яті читай.
І щоб ніколи віра та не згасла, —
Ти кожен день і час свій пам 'ятай
.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше