Хто на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Центр соціально-психологічної реабілітації дає можливість психологічно підготувати та максимально адаптувати дітей до якісно нових умов життя
Середа, 18 грудня 2013 06:22

Таке переконання висловив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, відвідавши 17 грудня Жмеринський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Заклад розрахований на одночасне перебування 25 дітей віком до 18 років, які залишились без піклування, зазнали насильства, постраждали від торгівлі дітьми, безпритульних або ж дітей, сім’ї яких опинилися у скрутних життєвих обставинах.

 

Створений у 2006 році, центр за період свого існування прийняв 456 неповнолітніх, нині ж тут проходять реабілітацію 22 дитини. Максимальний термін перебування вихованців у закладі - 9 місяців.


Керівник області Іван Мовчан оглянув матеріально-технічну базу центру та поспілкувався з його вихованцями, вручивши кожному солодкий дарунок до Дня Святого Миколая.

«Діяльність такого закладу на території області дає можливість психологічно підготувати та максимально адаптувати дітей до якісно нових умов життя, - зазначив голова облдержадміністрації. - За 7 років існування центру держава певною мірою допомогла сформувати життєву перспективу більш, ніж 450 дітям. Безумовно, це дуже важлива робота, і вона дає свої результати».

Керівник області підкреслив, що питання захисту прав дітей перебуває на особливому контролі Президента України, і запевнив, що обласна влада й надалі працюватиме у цьому напрямку.


Очільник регіону також зауважив, що Жмеринський центр – єдиний заклад подібного типу на Вінниччині. Тож нині планується створення ще одного такого центру у місті Вінниця. Аби повною мірою охопити дітей, які потребують допомоги держави, та надати їм можливість підготуватися до життя у нових сім’ях чи повернутися в біологічну родину.


Для довідки.

Жмеринський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей створений у 2006 році і розрахований на одночасне перебування 25 дітей. 
Заклад проводить свою діяльність за такими напрямами: соціально-психологічне діагностування, соціальна, психологічна, педагогічна реабілітація, адаптація до сімейного оточення, соціально-медична реабілітація та оздоровлення, правове забезпечення. 
В центрі створено комфортні умови для перебування дітей: працюють висококваліфіковані працівники, діти повністю забезпечені харчовими продуктами, сезонним одягом та взуттям, медичними засобами. Працює фізіотерапевтичний відділ. 
Добре налагоджена робота із учителями, практичними психологами, директором ЗОШ № 4 м. Жмеринки, в якій навчаються школярі.

Заклад тісно співпрацює з місцевою ДЮСШ, в якій діти відвідують різноманітні спортивні секції. Вихованці центру щороку оздоровлюються в таборах області та України.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше