Хто на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Обласна влада у розрізі кожного району відпрацьовує можливі шляхи забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
Середа, 18 грудня 2013 06:28

17 грудня, перебуваючи з робочим візитом у місті Жмеринка, керівник Вінниччини Іван Мовчан відвідав Жмеринський обласний соціальний гуртожиток. Саме тут, згідно зі статутом закладу, мають змогу тимчасово проживати діти-сироти та позбавлені батьківського піклування віком від 15 до 18 років, а також особи з їх числа віком до 23 років за відсутності в них житла.

За 5 років функціонування соціального гуртожитку його послугами скористалися 59 молодих людей. Сьогодні ж єдиний в області заклад такого типу є домівкою для 12 осіб зазначеної категорії.


Ознайомившись із умовами проживання мешканців гуртожитку, голова облдержадміністрації Іван Мовчан зауважив, що саме такі заклади дають можливість дітям, які не мають ні родини, ні житла, адаптуватися до подальшого самостійного життя. А також певною мірою за рахунок передбачених державою виплат акумулювати фінансовий ресурс на перспективу.

«Сьогодні Глава держави ставить перед регіонами чітке завдання –забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, створення соціальних гуртожитків, - зазначив очільник регіону Іван Мовчан. - На території області ми посилено працюємо над цим питанням і в розрізі кожного району шукаємо можливі шляхи забезпечення житлом дітей визначених категорій».


Керівник Вінниччини також наголосив, що найближчим часом в області планується розширення мережі соціальних гуртожитків, що сприятиме максимальному забезпеченню молоді з числа дітей-сиріт тимчасовим житлом.

 

Поспілкувавшись із мешканцями закладу, Іван Мовчан побажав їм успіхів та впевненості у майбутньому, а також вручив кожному з них солодкі дарунки.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше