Хто на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Іван Мовчан: «Створення дитячих будинків сімейного типу – це реальна можливість оточити материнським теплом та батьківською увагою тих дітей, які залишились без опіки»
Середа, 18 грудня 2013 06:35
Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан у рамках робочої поїздки до міста Жмеринки відвідав дитячий будинок сімейного типу, створений на базі родини Нартовських. На гостину до дружної сім’ї керівник Вінниччини завітав із солодощами та ноутбуком у дарунок. А відтак поцікавився умовами проживання та виховання членів великої родини, де, окрім трьох рідних, виховуються семеро прийомних дітей.
Побаченим Іван Мовчан залишився задоволеним: для своєї чисельної сім’ї батьки Нартовські забезпечили не лише умови для особистісного розвитку та комфорт у проживанні, а й справжній родинний затишок, атмосферу любові та взаємопідтримки.


Спілкуючись з батьками-вихователями, голова облдержадміністрації зазначив, що питання захисту прав дітей перебуває сьогодні на особливому контролі Президента України і створення дитячих будинків сімейного типу – це реальна можливість оточити материнським теплом та батьківською увагою тих дітей, які залишились без опіки. 
Іван Мовчан подякував батькам Нартовським за небайдужість, сміливість та щедрість сердець і побажав усім членам великої родини міцного здоров’я, Божого благословення та гарних новорічних свят.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше