Хто на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Управління Пенсійного фонду України в Теплицькому районі повідомляє
Середа, 18 грудня 2013 12:58
Управління Пенсійного фонду України в Теплицькому районі повідомляє що в управлінні щоденно працює громадська приймальня, проводяться особисті прийоми громадян керівником управління,  заступниками і начальниками відділів.  Забезпечується безперебійна робота "гарячої" телефонної лінії.  
В управлінні встановлено інформаційний кіоск, за допомогою якого відвідувачам управління надана можливість отримати інформацію про те, які документи необхідні для призначення пенсії – за віком, по інвалідності, у зв’язку із втратою годувальника; ознайомитися із графіками прийому громадян тощо. Громадяни, які працюють і сплачують внески до органів МДЗ, мають можливість дізнатися в кіоску за допомогою картки - страхового свідоцтва про свої відрахування із заробітної плати та про трудовий стаж. Цей кіоск, як зразок новітніх технологій, насамперед потрібен людям, аби полегшити їм життя: позбутися черг, зайвих паперів.   
Велика увага приділяється роз’ясненню питань запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та внесення змін у пенсійне законодавство, участь в  добровільній системі загальнообов’язкового державного пенсійного (соціального) страхування, легалізації заробітної плати, підвищення відповідальності посадових осіб страхувальників за нелегальну зайнятість та порушення законодавства про працю. З цією метою спеціалісти управління зустрілися з членами трудових колективів Завадівської та Бджільнянської сільських рад.
Відбулася виробнича нарада по питаннях: «Перерахунок пенсій з 01.12.2013 року»,  «Підсумки проведення атестації державних службовців». Організовано проведення круглого столу на тему: «Пенсійне забезпечення осіб з обмеженими фізичними можливостями».   В приміщенні управління на стендах розміщено інформацію щодо статистичних показників роботи пенсійної системи, нормативно-правові акти, форми і зразки документів, що використовуються в роботі.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше