Хто на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відкрито центр обслуговування платників
Середа, 18 грудня 2013 13:05
В Теплицькому відділенні Гайсинської ОДПІ відбулося урочисте відкриття центру обслуговування платників податків (ЦОПП). У відкритті центру взяли участь голова Міндоходів у Вінницькій області Геннадій Федик, голова райдержадміністрації Василь Малярчук, голова районної ради Леонід Габінський, начальник Гайсинської ОДПІ Володимир Березнер, представники ГУ Міндоходів у Вінницькій області та місцевого підприємництва.


Основні завдання, які покладаються на центр — створення комфортних умов для платників податків з метою забезпечення ними повної і своєчасної сплати до бюджету податків і зборів; надання їм комплексу послуг з отримання дозвільних документів, довідок, податкових консультацій; удосконалення процесу приймання податкової звітності від суб'єктів господарювання; забезпечення швидкого доступу платника до інформації.


Надання послуг платникам податків здійснюється на першому поверсі у двох окремих залах, які функціонують злагоджено та забезпечують максимальний сервіс та належні умови для платників. У першому залі проводиться видача довідок про реєстраційний номер облікової картки платника податків, внесення змін до ДРФО, взяття на податковий облік, зняття з податкового обліку юридичних та фізичних осіб – підприємців, видача довідок форми 4-ОПП,  22-ОПП. У другому залі відбувається консультування, прийом звітності, вхідної кореспонденції, надання податкових консультацій, реєстрація  РРО, КОРО та РК,  реєстрація, облік, видача довідок, приймання документів для виготовлення електронного цифрового підпису. Центр забезпечено доступом до мережі Інтернет WI-FI, до єдиної бази податкових знань, на телевізійному моніторі транслюється цікава, важлива та корисна інформація для платників податків. Все це сприяє підвищенню податкової культури, авторитету служби, довіри до влади, оперативності та якості обслуговування платників податків, заощадженню часу і сил при отриманні необхідних послуг та інформації.


Податківцями розроблені анкети відвідувача центру, відкрито скриньки заяв та пропозицій щодо роботи ЦОП, відповідно до яких буде проводитися робота з вдосконалення та покращення рівня надання послуг у центрі.

 

Теплицьке відділення Гайсинської ОДПІ

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше