Хто на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Вихованців Теплицького дитячого садочка «Сонечко» привітав Святий Миколай і не тільки
Четвер, 19 грудня 2013 11:17

Найбажанішим днем у році для українських дітлахів є 19 грудня, коли християнський світ святкує День Святого Миколая, а діти зазирають під подушки в очікуванні подарунків від нього. Саме тому дуже важливо дорослим підтримати їх, подарувати їм справжню казку, щоб кожна дитина отримала свій подарунок.


Вихованців дитячого садочка «Сонечко» селища Теплик сьогодні привітав не лише Миколай, а й гості, які завітали до них на святковий ранок: голова адміністрації Василь Малярчук з першим заступником Анатолієм Ніколайчуком та директор районного Будинку дитячої творчості Лариса Миколайчук. У рамках виконання завдань Президента України щодо захисту прав дитини, з метою збереження та примноження традицій українського народу, сприяння естетичному та творчому розвитку дітей та з нагоди такого чудового свята очільник району привітав малечу з початком новорічних свят.

А у подарунок діти отримали сучасну музичну техніку для якісного проведення святкових заходів. Вихованці Будинку дитячої творчості презентували малюкам художні вироби, виготовлені власноруч.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше