Хто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
У цьому навчальному закладі особлива атмосфера, тут свято завжди
П'ятниця, 20 грудня 2013 06:26

Впевнено стверджує голова Вінницької ОДА Іван Мовчан, перебуваючи в стінах Хресто-воздвиженського храму м. Вінниці, де з вересня 2012 року функціонує навчально-виховний комплекс Святого Миколая.

 

Сьогодні в закладі виховується і навчається 94 дитини. Саме їх завітали поздоровити та вручити подарунки до Дня Святого Миколая голова облдержадміністрації Іван Мовчан, Вінницький міський голова Володимир Гройсман, представники громадських організацій, благодійники.


Заклад сам по собі є унікальний не лише для міста, а й для усієї України, адже саме у стінах навчально-виховного центру діти отримують не лише світську освіту, а й навчаються основам духовності і моралі.

Навчальний процес забезпечують 10 педагогічних працівників та 9 технічних працівників. 
Для дітей дошкільних груп та початкових класів організовано 3-разове харчування. Працює група продовженого дня з 12-30 до 18-30 год.


Велична чотириповерхова будівля комплексу, стала прикрасою нашого міста. Ще до її відкриття була відзначена високою державною нагородою, так як стала переможцем Всеукраїнського конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2011 році, у номінації «культова споруда».
На будівництво НВК було витрачено 15 млн. грн. коштів спонсорів та благодійників. 
Для придбання шкільних меблів та технологічного обладнання для їдальні було використано 560 тис. грн.

Утримання учнів та вихованців здійснюється за рахунок коштів батьків та благодійної допомоги.

А ще у закладі панує особлива духовна атмосфера, в цьому, за словами Івана Мовчана, велика заслуга його засновника і натхненника отця Миколая.
«У цьому закладі – свято завжди. Його особлива атмосфера вселяє надію, що юні громадяни нашої держави зростатимуть з певним багажем духовності, культури і людяності»,- зауважив Іван Мовчан.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше