Хто на сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
У День Святого Миколая кожна дитина сподівається на справжнє диво
П'ятниця, 20 грудня 2013 06:43

У цьому переконаний голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан. А тому 19 грудня завітав із дарунками до вихованців прийомної сім’ї Михайлюків та дитячого будинку сімейного типу Ольги Язвінської, що у селі Зарванці Вінницького району.

 

Трохи більше півроку тому сім’я Михайлюків взяла на виховання 4 дитини, тож нині, разом із рідними, в їх гостинному домі звучать семеро дзвінких дитячих голосів.


А от дитячий будинок сімейного типу Ольги Язвінської у День Святого Миколая відзначає свої іменини: саме в ці дні три роки тому родинне тепло та затишну домівку знайшли перші його вихованці. Нині ж велика родина Ольги Язвінської нараховує 9 дітей.
Керівник області Іван Мовчан ознайомився з умовами проживання та виховання дітей у відвіданих сім’ях, а також презентував їм солодощі та фототехніку.


 

Вітаючи зі святом, голова обласної державної адміністрації відзначив, що Президент України Віктор Янукович особливу увагу приділяє питанню захисту прав дітей, та зауважив, що саме альтернативні форми сімейного виховання дають шанс дітям, що залишилися без опіки, знайти нову родину.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше