Хто на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Обласною владою втілюється ціла низка заходів, щоб діти, позбавлені батьківського піклування, почувались впевнено і комфортно не тільки у святкові дні
П'ятниця, 20 грудня 2013 06:48

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Іван Мовчан під час святкових заходів до дня Святого Миколая для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які відбулись у актовій залі Вінницького міського палацу дітей та юнацтва 19 грудня.
Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан та міський голова м. Вінниці Володимир Гройсман у супроводі директора палацу Світлани Мусійчук оглянули постійно-діючі експозиції: галерею картин юних художників, виставки мяких іграшок-саморобок, авторської ляльки та гончарних виробів.

 


Вітаючи дітей, педагогів та батьків із світлим святом, Іван Мовчан запевнив присутніх, що увага обласної виконавчої влади до потреб дітей–інвалідів, сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є постійною:«В області протягом останнього часу втілюється ціла низка заходів, щоб діти, позбавлені батьківського піклування, почувались впевнено і комфортно не тільки у святкові дні»,- підкреслив він.

Цьогоріч матеріальну допомогу з нагоди Дня Святого Миколая у розмірі 400,00 грн. отримають 206 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Всього на матеріальну допомогу виділено 96473,00 грн.


Окрім того, в День Святого Миколая будуть вручені цінні подарунки для нагородження таких колективів:

дитячого об’єднання дітей-інвалідів Вінницького міського палацу дітей та юнацтва «Повір у себе» (3000,00 грн.);

спеціальної загальноосвітньої школа І-ІІ ступенів з дошкільним відділенням (3000, 00 грн.);
дошкільного навчального закладу №24 (3000,00 грн.);

Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки (1000,00 грн.);

Вінницького обласного дитячого будинку змішаного типу «Гніздечко» (1000, 00 грн.);

 

громадської організації батьків та дітей з інтелектуальною недостатністю «Надія» (1000, 00 грн.).

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше