Хто на сайті

На даний момент 143 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Іван Мовчан: День Святого Миколая – свято особливих дитячих очікувань та сподівань
П'ятниця, 20 грудня 2013 06:53

Голова облдержадміністрації Іван Мовчан та міський голова Володимир Гройсман відвідали у святковий день дошкільний заклад №7 м.Вінниці із щирими привітаннями та солодкими подарунками.

 

Вітаючи маленьких вихованців із Днем Святого Миколая Іван Мовчан висловив вдячність високопрофесійному педагогічному колективу закладу, який не тільки забезпечує дітям якісне виховання, та комфорт, але й щоденно створює творчу, піднесену атмосферу свята.

Завідуюча дошкільним навчальним закладом Олена Просєкова провела для гостей невеличку екскурсію садочком, показавши ті напрацювання, якими сьогодні гордиться колектив. Це - ошатні групові кімнати, спортивна та музична зали, сучасний харчоблок, фотостудія, центр вивчення іноземних мов. Особливо ж пишаються працівники дошкільного закладу комп’ютерним класом, обладнаним шістьома комп’ютерами та мультимедійною дошкою.


Справжнє захоплення викликало у присутніх відвідання Монтессорі-класу, що забезпечує систему вільного розвитку дитини в родинних групах.

На базі закладу працює Центр розвитку дитини, який надає освітні послуги не лише вихованцям закладу, а й дітям з усього міста від 1,5 до 10 років (всього обслуговує 200 дітей). В його складі функціонують: арт-студія, гуртки з хореографії, музики, бебі-фітнесу та бебі-йоги. В закладі впроваджується міський проект з інклюзивної освіти: в групах загального розвитку виховуються діти з обмеженими психофізичними можливостями.
Потужність закладу - 280 місць, фактично ж садочок відвідують понад 400 дітей.


авчально-виховний процес забезпечують 38 педагогічних працівників.
На базі дошкільного закладу створено ресурсний центр для батьків, де вони отримують інформацію про роботу закладу та поради щодо виховання та розвитку дитини за допомогою новітніх технологій.

Для обміну досвідом, участі у різних проектах, контактів з батьківською громадськістю розроблено власний сайт дошкільного закладу.

Облаштовано виставковий центр «Подоляночка презентує», який демонструє творчий доробок дітей, батьків та колективу закладу.

Родзинкою закладу є динамічно-розважальний центр, який розміщено у внутрішньому дворику («Подільська резиденція Святого Миколая»).

 

Після відвідання «резиденції» гості були запрошені на невеличкий концерт, в ході якого привітали дітей із Днем Святого Миколая та вручили солодощі. «День Святого Миколая – свято особливих дитячих очікувань та сподівань,- підкреслив Іван Мовчан,- і я бажаю, щоб усі дитячі мрії збувалися. Завдання ж дорослих – забезпечити мир та спокій для втілення дитячих сподівань».

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше