Хто на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Іван Мовчан: «Тільки злагоджена, системна і послідовна робота може дати позитивні результати»
Понеділок, 30 грудня 2013 07:13
27 грудня голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан взяв участь у черговій сесії Вінницької міської ради.Основним питанням, що розглядалося депутатами самоврядного органу, став звіт міського голови Володимира Гройсмана про підсумки роботи у 2013 році та плани на рік наступний.

«Напередодні 650-річчя міста ми прийняли Стратегію «Вінниця-2020», яка об’єднала усі наші напрацювання, включила в себе найкращий європейський досвід та наші прагнення зробити Вінницю комфортною та справді європейською.

І ми чітко знаємо, що необхідно робити на шляху позитивних перетворень», - зазначив Володимир Гройсман. А відтак інформував про досягнення і перспективи розвитку Вінниці за основними пріоритетами, визначеними Стратегією.

Підсумовуючи результати роботи у 2013 році, міський голова висловив подяку керівництву області за розуміння проблем міста та готовність до їх спільного вирішення. «У 90 % всіх реалізованих проектів ми маємо підтримку і розуміння обласної державної адміністрації. І це дуже важливо, адже об’єднуючи зусилля, ми можемо робити більше, якісніше та краще», - підкреслив Володимир Гройсман.

На важливості командного підходу до виконання будь-яких завдань наголосив і керівник Вінниччини Іван Мовчан. «Тільки злагоджена, системна і послідовна робота може дати позитивні результати. Ви якраз демонструєте такий підхід протягом року, і мені надзвичайно приємно, що в міській раді саме такий формат роботи і таке порозуміння, - зауважив голова облдержадміністрації. – Безумовно, це ваше спільне надбання. Адже кожен певною мірою вносить свою частку здоров’я, душі і розуму в розвиток території. І наслідком цьому є усі ті реалізовані проекти, що оцінюються сьогодні громадою».

Іван Мовчан інформував депутатів про результати річної роботи владної команди Вінниччини, акцентувавши увагу на активності та солідарній відповідальності як керівників на місцях, так і жителів територіальних громад. «Нам дуже важливо, щоб паралельно зі стрімким розвитком міста розвивалася й інфраструктура сільських територій. І вже в наступні роки поряд із заходами по зміцненню закладів соціальної сфери ми будемо робити серйозний акцент на ремонт доріг та облаштування водогонів», - зазначив очільник регіону.

Керівник Вінниччини також подякував міському голові та усій команді міської ради за співпрацю і привітав колектив самоврядного органу з новорічними та різдвяними святами.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше